پرسش‌های متداول

 • وب سایت و اپلیکیشن تایمیت

  1- تایمیت چیست؟

  تایمیت سامانه‌ای است برای ثبت ورود و خروج کارمندان و ارائه گزارش‌های کارکرد کارکنان که به مدیران منابع انسانی و مدیران ارشد کسب‌وکارها کمک می‌کند بر عملکرد کارمندان نظارت دقیق داشته باشند. تایمیت با حذف انواع دستگاه‌های اثرانگشت و ساعت‌زنی باعث کاهش هزینه‌ی اولیه راه‌اندازی کسب‌وکار می‌شود.

  2- نیازمندی نصب تایمیت چیست؟

  راه‌اندازی سامانه تایمیت بسیار ساده‌ است و نیازی به نصب هیچ نرم‌افزاری روی کامپیوتر شخصی یا لپ‌تاپ مدیران نیست. تایمیت سامانه‌ای تحت‌وب است و فقط از طریق مرورگر رایانه قابل دسترسی ‌است. برای ثبت‌نام در تایمیت فقط کافیست شماره موبایل خود را وارد کنید.

  3- چه مرورگری برای وب سایت تایمیت مناسبت‌تر است؟

  تایمیت بر روی تمامی مرورگرها قابل دسترسی است. توصیه می‌کنیم از آخرین ورژن مرورگر گوگل کروم استفاده کنید.

  4- اپلیکیشن تایمیت از چه طریقی قابل دانلود است؟

  اپلیکیشن تایمیت برای استفاده و ثبت ورود و خروج کارمندان طراحی شده است و از طریق استورهای رسمی اندروید (Play Store) و اپل (App Store) قابل دریافت است.

  5- اپلیکیشن تایمیت برای چه سیستم عامل‌هایی قابل استفاده است؟

  اپلیکیشن تایمیت برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل استفاده است.

  6- اپلیکیشن تایمیت مصرف باتری را افزایش می‌دهد؟

  مصرف شارژ برای اپلیکیشن تایمیت به صورت بهینه طراحی شده است و کارمندان می‌توانند فقط برای ثبت ورود و خروج موقعیت مکانی تلفن همراه خود را روشن کنند.

  7- تفاوت وب سایت و اپلیکیشن تایمیت چیست؟

  وب‌سایت تایمیت برای دسترسی مدیران طراحی شده تا بتوانند اطلاعات ثبت شده و درخواست‌های مربوط به کارمندان خود را بررسی کنند، اپلیکیشن تایمیت هم قابل استفاده برای کارمندان است تا بتوانند ورود و خروج، مرخصی و بقیه درخواست‌های خود را ثبت کنند و در هر زمان به گزارش فعالیت کاری خود دسترسی داشته باشند.

 • پنل مدیریتی تایمیت

  1- پنل مدیتریتی تایمیت چه امکاناتی دارد؟

  کاربران با توجه به نوع بسته خریداری شده تایمیت، امکان ایجاد کارمندان و تعریف شیفت‌کاری برای آن‌ها و گرفتن گزارش‌های کارکرد و ورود و خروج و... امکاناتی است که در اختیار مدیران قرار می‌گیرد.

  2- چگونه کارمندان خود را در سیستم تعریف کنم؟

  با مراجعه به قسمت کارمندان و با استفاده از دکمه کارمند جدید می‌توانید کارمندان خود را در سیستم تعریف نمایید. توجه کنید که شناسه کاربری هر کارمند شماره‌ی موبایلی است که برای او در سامانه تعریف می‌کنید بنابراین کارمندان برای استفاده از اپلیکیشن باید از همان شماره‌ای که شما در سیستم تعریف کرده‌اید استفاده کنند.

  3- چرا باید مکان شرکت را روی نقشه تعریف کنم؟

  تایمیت با استفاده از جی‌پی‌اس دستگاه موبایل کارمندان موقعیت مکانی آن‌ها را شناسایی کرده و با مکان شرکت که شما در سامانه تعریف کرده‌اید تطبیق می‌دهد و از حضور کارمندان در محل شرکت اطمینان حاصل می‌کند. در صورتی که مکانی به کارمندان اختصاص داده نشود کارمند بدون محدودیت در همه‌جا می‌تواند ورود و خروج خود را ثبت نماید.

  4- چگونه برای کارمندان خود شیفت‌کاری ایجاد کنم؟

  از طریق صفحه تنظیمات قسمت مدیریت شیفت‌کاری می‌توانید شیفت مورد نظر خود را ایجاد نمایید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از صفحه راهنما آموزش‌های ویدیویی مربوط به پنل کاربری تایمیت را مشاهده نمایید.

  5- پروژه‌ها در تایمیت چیست؟

  مدیریت پروژه در تایمیت سامانه‌ای است برای ثبت زمان پروژه‌ها و دریافت گزارش از میزان زمان سپری شده‌ی کارمندان بر روی تمام پروژه‌ها و یا هر کدام از آن‌ها

  6- منظور از پرسشنامه پروژه‌ها چیست؟

  پرسشنامه پروژه‌ها برای آن دسته از کارمندان طاحی شده است که به طور مثال به عنوان بازرس به چندین پروژه (خارج از شرکت و یا داخل شرکت) سرکشی می‌کنند و باید موارد خاصی را مورد بررسی قرار دهند. در این شرایط مدیران فرم مربوط به هر پروژه را داخل آن پروژه ایجاد می کنند و بازرس مورد نظر بعد رسیدن به محل پروژه با شروع پروژه اقدام به پاسخگویی به این سوالات می‌کند و در پایان پایان پروژه را اعلام می‌کند و از محل خارج می‌شود. مدیران در پنل تایمیت می‌توانند گزارش کاملی از پروژه‌ها و پاسخ‌های ارسال شده داخل آن‌ها دریافت کنند.

  7- امکان ردیابی در تایمیت چیست؟

  امکان ردیابی در تایمیت برای کارکنانی که خارج از شرکت و به صورت سیار در سطح شهر مشغول به کار هستند طراحی شده است. از این طریق مدیران می‌توانند به صورت آنلاین و در لحظه موقعیت مکانی کارمند خود را روی نقشه مشاهده نمایند، مسیر حرکت آن‌ها را ببینند و از حضور این کارکنان در محدوده‌های مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایند. امکان مشاهده تاریخچه مسیرها در روزهای قبلی نیز وجود دارد

 • دسترسی کارمندان

  1- برای ثبت ورود و خروج کارمندان نیاز به دستگاه خاصی دارند؟

  خیر، کارمندان می‌توانند به راحتی از طریق اپلیکیشن تایمیت ورود و خروج خود را ثبت کنند، فقط کافی است موقعیت مکانی تلفن همراه خود را روشن کنند.

  2- اگر کارمندی ورود و خروج خود را ثبت نکند یا با تاخیر انجام دهد، چگونه می‌تواند اصلاح کند؟

  کاربر می‌تواند در قسمت درخواست‌ها از بخش اصلاح گزارش کارکرد، تردد خود را اصلاح کند تا مدیر مربوطه اطلاعات را تایید و ثبت نماید.

  3- کارمندان در صورت استفاده از نرم‌افزارهای تحریف موقعیت مکانی می‌توانند ورود و خروج خود را ثبت کنند؟

  خیر، تایمیت با استفاده از روش‌های خلاقانه و فناورانه، استفاده از چنین نرم‌افزارهایی را تشخیص داده و اجازه ثبت ورود و خروج را برای کارمندان نمی‌دهد.

  4- کارمندان چه درخواست‌هایی از طریق اپلیکیشن می‌توانند ارسال کنند؟

  کارمندان می‌توانند درخواست‌های‌ مرخصی، ماموریت و اصلاح گزارش کارکرد خود را در هر زمان ثبت و پیگیری کنند.

  5- حریم خصوصی کارمندان در تایمیت چگونه رعایت می‌شود؟

  تایمیت متعهد می‌شود که فقط اطلاعات ثبت شده در زمان کاری را در اختیار مدیران قرار دهد و خارج از زمان‌های مشخص شده اطلاعاتی از سمت کاربر برای مدیران و دیگران افراد ارسال نشود. «در بخش قوانین و مقررات، تعهدات و مسئولیت تایمیت به صورت کامل ذکر شده است»

 • تعرفه تایمیت

  1- هزینه استفاده از تایمیت چقدر است؟

  هزینه تایمیت براساس تعداد نفرات کسب‌وکار شما تعیین می‌شود. از طریق صفحه خرید بسته در پنل کاربری می‌توانید قیمت‌ها تعرفه‌های تایمیت را ببینید.

  2- چطور می‌توانم از دوره رایگان تایمیت استفاده کنم؟

  حضور و غیاب در تایمیت برای کسب‌وکارهای تازه متولد شده و کوچک تا ۴ کارمند همیشه رایگان است.

  3- چطور از تخفیف‌های تایمیت استفاده کنم؟

  بسته‌های تایمیت به صورت ماهانه و سالانه طراحی شده‌اند. در صورت خرید سالانه می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار شوید. همچنین در صورت ایجاد طرح‌های تخفیفی کاربران می‌توانند از طریق صفحه خرید بسته از این طرح‌ها مطلع شوند.

 • پشتیبانی

  1- اگر مشکلی خارج از ساعات کاری برای سرویس پیش بیاید از چه طریقی می‌توان پیگیری کرد؟

  تیم پشتیبانی تایمیت در ساعت اداری پاسخگوی تماس‌های شما عزیزان خواهد بود و به صورت آنلاین از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب پاسخگوی سوالات کاربران است.

  2- راه‌های ارتباطی با تایمیت از چه طریقی است؟

  شما می‌توانید از طریق چت آنلاین سایت تایمیت، ایمیل info[at]timeet[dot]org، شماره تماس 02188019001 داخلی 5، شماره واتس‌اپ 09058602081 و ID تلگرام heytimeet@ با تایمیت در ارتباط باشید.