داستان ما

داستان سیستم حضور و غیاب تایمیت اینجوری شروع شد که وقتی ما هم مثل شما می‌خواستیم یه کسب و کاری راه بندازیم درگیر هزینه‌، کیفیت خدماتی که قراره دریافت کنیم، انتظارات‌مون و... بودیم تا اینکه پیش رفتیم و متوجه شدیم که این وسط یه چیزی کمه... یه سیستم حضور و غیاب که نیازی به دستگاه و هزینه اضافی نداشته باشه، از طرفی هم بتونه شغل‌های دورکار و پروژه‌ای که قراره انجام بدیم رو پوشش بده، اینجوری شد که فهمیدیم باید یه فکر اساسی بکنیم، جمع شدیم دور هم، ایده دادیم، صحبت کردیم، کلی نوشتیم و خط زدیم و از همه مهم‌تر مشورت گرفتیم تا بتونیم شروع متفاوتی داشته باشیم، خلاصه اینکه ایده‌هامون رو عملی کردیم و الان قرار گرفتیم تو مسیری که براش کلی وقت و انرژی گذاشتیم تا با حضور مشتریان تایمیت بتونیم روز به روز پیشرفت کنیم.

خانواده ما:

تایمیت یه تیم جوان و پرانگیزه است، با کلی ایده‌های جالب، ما نصف روزمون رو با هم می‌گذرونیم و سعی می‌کنیم با همکاری و همفکری کارهامون رو پیش ببریم، ما یاد گرفتیم که میشه در کنار هم کار کرد و به نتیجه رسید. در مسیری که هستیم معتقدیم که مشتری‌ها و کاربرهامون عضو مهمی از خانواده تایمیت هستند و تایمیت با حضورشون معنا پیدا میکنه بخاطر همین برامون مهمه که با تایمیت از لحظات کاری‌شون لذت ببرند و ما هم تجربه منحصر به فردی رو براشون رقم بزنیم.
خودتون می‌تونید یک ماه اون هم کاملا رایگان تایمیت رو تجربه‌ کنید. بهتون قول میدیم که یک تحول جدید و جالب براتون به وجود میاره. تا یادمون نرفته بگیم بعد از عضویت شما در خانواده تایمیت ارتباط‌مون بیشتر و بیشتر میشه تا شما هم ما رو بیشتر بشناسید. خوشحالیم از اینکه تایمیت رو به عنوان همراه لحظه‌های کاری‌تون انتخاب کردید.
shape
shape
shape