قوانین و مقررات

قوانین و مقررات تایمیت به منظور احترام به حریم شخصی کاربران در نظر گرفته شده است تا تایمیت بتواند خدماتی بهتر در جهت رضایت کاربران ارائه دهد. به همین منظور ورود کاربران به وب‌سایت تایمیت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، حساب کاربری و خرید خدمات در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

 1. ایجاد یک حساب کاربری برای عضویت، در سایت تایمیت و استفاده از خدمات آن لازم و رعایت نکات ذیل الزامی است:
  1. تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره همراه و ...
  2. هر شخص تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری است.
  3. شماره همراه ثبت شده در فرم نام نویسی باید فعال باشد تا کاربر در جریان اطاع رسانی‌های پیامکی قرار بگیرد و در صورت لزوم تیم پشتیبانی تایمیت بتوانند با کاربران ارتباط مستقیم برقرار کنند.
  4. استفاده تجاری از خدمات تایمیت برخلاف مقررات ذکر شده است و در صورت بروز همچین اتفاقی مسئولیت آن با صاحب حساب کاربری است.
  5. ارتقا و خریداری بسته جدید از طریق حساب کاربری در قسمت تمدید و ارتقا پنل امکان پذیر است.
  6. پس از پایان اعتبار بسته‌های تایمیت، در صورت عدم تمدید بسته، اطلاعات ثبت شده تا 15 روز برای کاربران قابل دسترس است و بعد از این مدت می‌توانند با پرداخت هزینه ذکر شده در قسمت ارتقا پنل، حساب کاربری خود را «صرفا جهت دسترسی به اطلاعات در پنل» برای مدت زمان مشخصی شارژ نمایند.
  7. بدون اطلاع صاحبان حقیقی تلفن همراه، افراد اجازه نصب تایمیت را ندارند.
  8. تمامی خدمات و سرویس¬های تایمیت شرایط مشخص خود را دارد و حق انتخاب حساب کاربری، به عهده کاربر است.
 2. هزینه‌های استفاده از خدمات و نحوه پرداخت آن
  1. با توجه به این‌که اتصال به اینترنت برای استفاده از نرم‌افزارهای تایمیت ضروری است، هزینه اینترنت و سایر لوازم استفاده از آن به عهده ی کاربر است.
  2. هزینه‌ بسته‌های تایمیت و حق کاربری از طریق درگاه اینترنتی درون سایت و سرویس تلفنی تایمیت قابل پرداخت است.
  3. عودت هزینه پس از خرید امکان‌پذیر نیست و کاربر تنها می‌تواند از خدمات خریداری شده استفاده نماید.
  4. حق لایسنس به منظور ارائه خدمات با کیفیت و امنیت اطلاعات شخصی افراد است که با توجه به نوع بسته خریداری شده، کاربران هزینه آن را پرداخت می‌کنند.
 3. مالکیت معنوی حقوق نرم‌افزارهای تایمیت و تمامی ملحقات آن از جمله نام، علامت تجاری، خدمات ارائه شده تحت این نام و... متعلق به شرکت تایمیت و اعضای آن است. درنتیجه:
  1. کاربران تنها اجازه استفاده محدود و غیرانحصاری از خدمات را تحت شرایط قرارداد حاضر دارند و استفاده از لوگو، عکس، ویدیو آموزشی و آزمون‌های طراحی شده، بدون ایجاد مالکیت نرم¬افزاری است.
  2. کاربران نمی‌توانند نرم‌افزارهای تایمیت را تغییر دهند، بازتولید و بازنویسی کنند یا حتی از آن برای تولید یک برنامه مشابه استفاده نمایند.
  3. کاربران مجاز به استفاده از خدمات نرم‌افزارها و محتویات وب‌سایت تایمیت، جز در شرایط مقرر ذکر شده در این قرارداد نیستند. و حق اجاره، فروش، انتقال، دانلود و یا نمایش عمومی محتویات را ندارند. در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط افراد حقوقی یا حقیقی، شرکت تایمیت شکایت رسمی خود را طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای پیگیری خواهد کرد.
 4. تعهدات کاربران
  1. کاربران مجاز به استفاده از خدمات و محتوای تایمیت بر اساس قوانین ذکر شده هستند و حق اجاره، فروش، انتقال، دانلود و یا نمایش عمومی آن را ندارند.
  2. افراد نمی‌توانند حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص قرار دهند یا آن را به هر نحو دیگری منتقل کنند.
  3. در صورت استفاده از اپلیکیشن‌های تحریف در مکان‌یابی، کاربران مجاز به ثبت ورود و خروج نخواهند بود.
  4. راه ارتباطی تایمیت با کاربران از طریق ایمیل و شماره همراهی است که هنگام ثبت‌نام وارد می‌کنند به همین منظور کاربران متعهد می‌شوند ایمیل و پیامک‌های دریافتی خود را بررسی کنند.
  5. هنگان تعریف کارمندان در سیستم مدیریتی کد منحصر به فرد تلفن همراه آنها در تایمیت ثبت می‌شود به همین جهت کارمندان تنها مجاز به نصب تایمیت بر یک تلفن همراه هستند تا بتوانند ورود و خروج و درخواست‌های خود را ثبت کنند به همین منظور مدیران باید از نصب اپلیکیشن بر تلفن همراه اصلی کارمندان اطمینان حاصل کنند.
  6. در صورت گم شدن و تعویض تلفن همراه افراد، مدیران می‌توانند از طریق حساب کاربری خود در قسمت کارمندان، بازنشاندن کد دستگاه افراد را ویرایش کنند تا امکان ثبت اطلاعات با تلفن همراه جدید امکان پذیر باشد.
  7. کاربران می‌توانند فقط زمان ثبت حضور و خروج، موقعیت مکانی تلفن همراه خود را روشن کنند.
 5. تعهدات شرکت
  1. شرکت متعهد به ارائه خدمات با کیفیت است و در این راه تلاش می‌کند از طریق بروز رسانی نرم‌ افزارهای متناسب با نیاز کاربران، سطح خدمات ارائه شده را ارتقاء بخشد.
  2. شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعات ثبت شده کاربران در نرم ‌افزار تایمیت ‌است.
  3. تایمیت به اطلاعات شخصی و موقعیت‌ مکانی افراد خارج از ساعت کاری دسترسی ندارد و اطلاعاتی در این زمینه برای مدیران و دیگر افراد ارسال نخواهد کرد.
  4. اطلاعات ثبت شده در سیستم فقط قابل دسترس برای مدیران مربوطه است و اطلاعاتی در اختیار شرکت‌های ثالث قرار نخواهد گرفت.
  5. برای ورود و خروج کارمندان، تایمیت در ۲ حالت به موقعیت مکانی شما نیاز دارد. ما از مکان شما برای اهداف دیگری غیر از ثبت حضور و غیاب استفاده نخواهیم کرد.
    ۱. ثبت ورود و خروج بصورت دستی، این ویژگی به مکان شما دسترسی پیدا می‌کند تا حضور شما در محل کار را تشخیص داده و زمان ورود و خروج را ثبت کند.
    ۲. ثبت ورود و خروج بصورت خودکار، این ویژگی به محض ورود یا خروج کارمندان به محل کار ورود یا خروج آن‌ها را ثبت می‌کند.
 6. قانون حاکم و شیوه حل اختلاف
  1. قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است به همین جهت تایمیت و تمامی کاربران متعهد به رعایت قوانین ذکر شده خواهند بود.
shape
shape
shape